Студенти Національного транспортного університету склали Військову присягу на вірність українському народові

24 липня 2021 року 439 юнаків та дівчат з понад 50 закладів вищої освіти протягом двох років вчилися на кафедрі військової підготовки Національного університету імені Івана Черняховського склали Військову присягу на вірність українському народові.

Привітати випускників завітали заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Радіон Тимошенко, Заслужений діяч науки і техніки України, академік НАПН, ректор Національного транспортного університету Микола Дмитриченко, Заслужений працівник освіти України, ректор Державного університету телекомунікацій генерал-полковник Володимир Толубко, голова екзаменаційної комісії, Герой України підполковник Євген Межевікін, представники ректорату вищих навчальних закладів, студенти яких навчалися на кафедрі військової підготовки, запрошені гості, рідні та близькі.

‒    Сьогоднішня подія є важливою не тільки для університету, а й для всієї держави. Адже ціла когорта видатних військовослужбовців, які пройшли гарт бойовими діями, освоїли знання у Національний університет оборони України імені Івана Черняховського та отримали практичні навички на польових заняттях готові стати на захист країни. Велика шана та подяка батькам, які виховали справжніх патріотів, а також педагогічному складу кафедри, які приклали максимум зусиль, аби з цих людей зробити справжніх професіоналів, ‒ привітав майбутніх офіцерів від імені керівництва Збройних Сил України Радіон Тимошенко. На успішну службу випускників благословив військовий капелан, настоятель Свято-Покровської парафії Православної церкви України Димитрій Присяжний.

Під час урочистостей випускники продемонстрували стройову виправку та виконали стройові прийоми без зброї та зі зброєю.

Отож, сьогодні лави українських захисників поповнилися молодими амбіційними, енергійними та патріотично налаштованими офіцерами запасу, в тому числі великою когортою студентів Національного транспортного університету, а це є ще одним кроком до спільної перемоги!

Слава Україні!