Вітаємо мотокоманду Національного транспортного університету з перемогою у II етапі Кубку України з мотокросу який відбувся у місті Бобринец

Складна перемога.

На другому етапі Кубка України з мотокросу 14 серпня 2021 року в місті Бобринець склалася цікава ситуація. Після переконливої перемоги на попередньому етапі Кубка України 7 серпня в місті Полтава команда Національного транспортного університету виступала не в повному складі. Лідер команди гонщик Дмитро Асманов полетів до Німеччини для участі в міжнародному мотокросі ADAC. Нагадаємо, за регламентом в командний залік йдуть десять кращих заїздів показаних в класах мотоциклів – 50, 65, 85 см. куб., MX2, MX1, Ветеран, Хобі. За команду НТУ виступали гонщики – Матвій Пономаренко, Володимир Кубечко, Данило Ситак, Павло Рябчук, Дмитро Марчук, Семен Неруш, Костянтин Уткін, Олександр Морозов. З різних причин не змогли виступити наші гонщики Сергій Лужевській та Антон Жуков. Тепер при такому складі потрібно було всім фінішувати без сходів.

Але мотокрос не передбачуваний, так і сталося. Дмитро Марчук, провідний гонщик в класі MX2, на великій швидкості не втримав на слизькій трасі мотоцикл і вилетів з траси і сильно впав. На щастя без серйозних травм, сильний удар, і продовжити гонку він уже не зміг. Ми залишилися без одного залікового заїзду. Яка фора для наших суперників. У них всі гонщики були в строю. Але наші хлопці, проявивши залізний характер, зуміли виступити на межі можливого, без одного залікового заїзду вони набрали 295 очок. І з перевагою в одне очко наша команда Національного транспортного університету перемогла! Наш основний суперник команда «MOROZOV TEAM» з перевагою в один заїзд набрала 294 очки.

Вітаємо гонщиків Національного транспортного університету з перемогою!