Святковий концерт-конкурс студентів автомеханічного факультету, присвячений 75-річчю заснування університету та факультету

21 листопада 2019 року відбувся святковий концерт-конкурс творчо-обдарованих студентів автомеханічного факультету, присвячений 75-річчю заснування університету та факультету.

Проректор з навчальної роботи Грищук Олександр Казимирович привітав всіх присутніх студентів, викладачів та інших працівників з ювілеєм університету. Серед глядачів в залі також були присутні декани та заступники деканів факультетів, завідувачі та викладачі кафедр автомеханічного факультету, студенти та викладачі інших факультетів університету.

Ведуча концерту, студентка групи ТЗ-ІІ-1 Арташ Марія своїми дотепними оголошеннями одразу створила атмосферу гармонії глядачів та виступаючих. Першим номером програми стала композиція «Romio – Dreamer» у виконанні студента групи ЕОт-ІІІ-1 Мулярчука Романа. Після цього сцену одразу заповнили студенти групи ААт-ІІ-2 Негода Михайло, групи ЕОм-ІІ-1 Карабуля Аліна, групи ДН-ІІ-1 Бівалькевич Анна, групи АА-І-2 Зубраев Дмитро, Мунтян Віталій, Ніколенко Володимир, Дорош Дмитрій, групи ЕО-ІІ-1 Діденко Євгеній, групи ПМ-ІІ-1 Савенко Максим, групи МШ-І-3 Кисляк Олексій, що виконали запальний  танець «Мамо, я танцюю!». Арташ Марія та Мулярчук Роман з піснею «Вечность» зірвали оплески зали. Танець на вічну тему кохання прекрасно виконали студенти Неля Кутова (гр. ЕО-IV-1) та Данило Габрієль (гр. АА-ІІ-2). Танцем «Водоворот» студенти Габрієль Данило, Кущ Данило (гр. ПМ-ІІ-1), Савенко Максим, Лихожон Олександр (гр. МШ-І-2), Кисляк Олексій, Ніколенко Володимир, а також Кутова Неля, Бівалькевич Анна, Карабуля Аліна та Цюцюпа Тетяна (гр. ЕОм-ІІ-1) завершили вступну частину концерту.

Основну частину відкрив рок-гурт «ПоТойБік» за участі студента групи ААт-І-1 Боровіка Максима, виконавши авторські пісні «Став на старт» та «2,55». Насичену програму основної частини прикрасив динамічний танець за участі студентів Анни Бівалькевич, Володимира Ніколенка, Олександра Лихожона, Данила Габрієля, Данила Куща і Тетяни Цюцюпи. Дивовижне виконання пісні «Човен» чарівним голосом Нелі Кутової під музику Максима Боровіка стало родзинкою концерту. Поему С. Єсеніна «Чёрный человек» неперевершено прочитав Данило Кущ. Ексклюзивне виконання кавер-пісні «Жигулёк» з імпровізованою грою на піаніно звукооператора концерту Миколи Семенця (гр. АА-ІІ-2) та оригінальною вокальною партією від Нелі Кутової не залишило байдужим нікого. Незвичне поєднання у швидкому танці хлопця і дівчини представили студенти Тетяна Цюцюпа та Данило Габрієль у номері під назвою «Believer». Вокальний дует Нелі Кутової та Романа Мулярчука під час виконання пісні «Тает лёд» і чарівний танцювальний дует Аліни Карабулі з Олександром Стременним завершили основну частину концерту.

У завершальній частині хлопці Габрієль Данило, Лихожон Олександр, Кисляк Олексій, Кущ Данило та Ніколенко Володимир виконали запальний динамічний танець. І наостанок концерту, поки журі займалось визначенням переможців, усі учасники  художньої команди автомеханічного факультету виконали спільний флешмоб.

Привітав студентів-учасників концерту зі сцени декан факультету Матейчик Василь Петрович та оголосив рішення журі. Міс та Містером автомеханічного факультету було обрано Кутову Нелю та Габрієля Данила. Найактивніші студенти факультету також отримали почесні грамоти та подяки ректора з нагоди 75-річчя від дня заснування університету.