Святковий концерт-конкурс талановитої молоді факультету транспортних та інформаційних технологій

75 років університету, 75 років наукової роботи, 75 років талановитих студентів, 75 років феєричних концертів і цей рік – не виключення. 19 листопада 2019 року розпочався концертний сезон факультетів. Відкрили його яскраві і талановиті студенти факультету транспортних та інформаційних технологій.

Відкрили концерт неймовірні дівчата Тишкевич Марина, Радченко Каріна, Ветух Олеся, Аббасова Саміра, Лобатенко Владислава та Ремех Анна з хітом 60-х «Hit the Road Jack». Наступними на сцену вийшли наші першокурсники з танцем HATTERS, які продовжили ретро-хвилю. Після таких веселощів вийшли Тишкевич Марина та Ветух Олеся, які виконали пісню «Знаешь» під акомпонування фортепіано (Ремех Анна), гітари (Фесенко Стас), барабани (Самарський Юрій). Потім на сцені виступили наші вогники, запальні першокурсниці Лобатенко Влада, Котовська Анастасія, Паламарчук Ольга та Лабунець Юлія, які виконали хіт сьогодення «Анастезія». Далі виступила міс факультету 2019 Ветух Олеся зі своїм шоу-балетом. Після такої розрядки, Радченко Каріна з музикантами: Макеєнко Богдан(гітара), Приймак Ілля(бас-гітара) та Самарський Юрій(барабани), виконали серйозний та потужний рок-хіт «Zombie». Не міг відбутись концерт і без нашого крутого репера KraVtsov, який знову покорив весь зал своїми серйозними та актуальними треками.  Потім наших глядачів вийшли підкорювати дівчата, які просто шалено виконали танець під хіт «Feel like I’m drowning». Наступною прозвучала безсмертна пісня «Numb» у виконанні Ромаша Андрія, Кущенка Богдана, Ветух Олесі і музикантів. Після цього на сцену вийшов наш музикант Юрій Самарський, який показав, що вміє не лише грати на барабанах, а ще й гарно співати та віртуозно грати на гітарі. А запалили зал Ромаш Андрій та Радченко Каріна, які виконали відомий хіт українського артиста Монатіка.

Потім настав час обирати Міс та Містер факультету 2019, які представлятимуть його на конкурсі університету. Учасниками даного заходу стали: Юлія Лабунець, KraVtsov, Андрій Ромаш, Богдан Кущенко, Марина Тишкевич, Анна Ремех, Максим Доценко, Дмитро Пустинников. Вони творчо підійшли до підготовки своїх виступів та зачарували глядачів своїми талантами. А оцінювали наших конкурсантів неперевершене журі: Мейш Юлія Анатоліївна, Лебідь Вікторія Вікторівна, Міс НТУ 2018 Радченко Каріна, Містер НТУ 2019 Корнієнко Роман, Міс ФТІТ 2018 Ветух Олеся, кліп-мейкер факультету Ярошенко Богдан.

А поки судді підраховували  кількість балів, для глядачів виступали наші хлопці з чуттєвою композицією, вступ до якої виконав Афонін Володимир, автором якого стала творчий керівник Ануфрієва Тетяна Геннадіївна під час якої всі учасники святкового концерту вийшли на сцену і разом з ними виконали її.

І от настала довгоочікувана мить, Містером та Міс факультету журі обрало Ромаша Андрія та Тишкевич Марину. На завершення, найактивніші студенти отримали подяки з нагоди 75-річчя університету.