Тиждень кредитної мобільності в Жешовському політехнічному університеті в рамках програми Erasmus+

У період з 2 по 7 жовтня 2017 року в Жешовському політехнічному університету в рамках програми Erasmus+, відбувся тренінг для адміністративного персоналу під назвою “Staff training week”. В даному заході приймали участь представники вищих навчальних закладів України та Узбекистану, а саме: від Національного транспортного університету Харута Віталій Сергійович, к.т.н., заступник декана факультету менеджменту, логістики та туризму; від Національного авіаційного університету Яковлева Анна Валеріївна, к.т.н., доцент кафедри екології; від Андижанского машинобудівельного інституту Зафар Жураєв проф., керівник міжнародного відділу.
Під час тренінгу були представлені презентації кожного університету, обговорення правил мобільності для викладачів, студентів та адміністративного персоналу, а також підписання відповідних угод. Крім того, відбулися робочі зустрічі з проректором з міжнародних зв’язків професором Grzegorz Ostasz, DSc, PhD, деканом факультету менеджменту професором Stanisława Gędka, DSc, PhD та координатором кредитної мобільності для студентів до факультету менеджменту Ms. Magdalena Suraj. В ході кожної з яких обговорювалися вже налагоджені тісні міжуніверситетські зв’язки, наукові напрацювання, участь в спільних міжнародних конференціях, публікації статей, а також необхідність їх розширення шляхом подачі спільних заявок в інші проекти в рамках програми Erasmus+. На завершення тренінгу учасникам була надана можливість бути присутнім на церемонії Інавгурації студентів І курсу, вручені дипломів випускникам університету та пілотних курсів. По закінченню тренінгу кожен учасник, окрім величезного досвіду, отримав сертифікат підтвердження реалізації кредитної мобільності.