У приміщенні Національного транспортного університету відбулась Школа правових знань

6 грудня 2016 року у приміщенні Національного транспортного університету відбулась Школа правових знань.

Захід відбувся в рамках тижня права з нагоди проголошення Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року Загальної декларації прав людини

Організаторами виступили Координаційна рада молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві, Інститут політико-правових та релігійних досліджень за підтримки освітнього простору «Exemplum».

Учасниками заходу стали близько 100 студентів столиці, що пройшли відбір.

school-legal-knowledge

З вітальним словом до учасників звернулися Голова Координаційної ради молодих юристів м. Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби м. Києва Головного територіального управління юстиції у м. Києві, Президент Інституту політико-правових та релігійних досліджень Олександр Олександрович Герасименко та заступник декана факультету економіки та права Національного транспортного університету Руслана Василівна Ярова.

Спікерами заходу виступили:

Світлана Мороз – адвокат, засновник і керівник Освітнього простору «Exemplum», Консалтингової компанії «Dictum» та Ілля Бібов – директор інвестиційно-консалтингової компанії «Біліарк», помічник радника міністра економіки України.

school-legal-knowledge2

В ході Школи учасники ознайомились з особливостями юридичного підприємництва, ефективними методиками управління грантовими проектами у сфері правової освіти, типами клієнтів в юридичному бізнесі та отримали від експертів відповіді на актуальні питання сьогодення.

По завершенню заходу усі учасники отримали сертифікати участі у Школі.

school-legal-knowledge3

Утверджуємо довіру до права через довіру до правників.