Засідання «круглого столу» на тему «Глобальна конференція зі сталого транспорту в контексті розвитку міжнародного співробітництва»

6 грудня 2016 року Посольство Туркменістану в Україні разом з Національним транспортним університетом України провело «круглий стіл» на тему «Глобальна  конференція зі сталого транспорту в контексті розвитку міжнародного співробітництва», присвячений підсумкам  Глобальної конференції зі сталого транспорту під егідою ООН, яка відбулась в Ашхабаді.

krug-stil-1

На засідання «круглого столу» були запрошені: Радник Міністра іноземних справ  України, Посол Віктор Майко,  депутат Верховної Ради України Павло Унгурян, представники Міністерства інфраструктури України, Державної авіацийної служби України, “Укрзалізниці”,  МЗС України, народні депутаты Верховної Ради України, Надзвичайні та Повноважні Посли Ісламської Республіки Афганістан, Ісламської Республіки Іран, Республіки Бєларусь, Азербайджанскої Республіки, Республіки Казахстан, Киргизьської Республіки, Республіки Молдова, Республіки Таджикистан, Республіки Узбекистан, Китайської Народної Республіки, Латвійської Республіки, Грузії та керівники міжнародних организацій, що акредитовані в Україні, а також  вчені  Національної академії наук України, співробітники профільних інститутів, закладів та  провідних українських ВНЗ,  эксперти, студенство.

krug-stil-2

krug-stil-3

Модератором «Круглого столу» виступав ректор Національного транспортного університету Дмитриченко Микола Федорович.

krug-stil-4

Слід зазначити, що данний захід висвітлювався провідними центральними телеканалами України, зокрема «Україна», «News One», «Эспрессо», а також фото- і телеоператорами компанії «Євромедіа компані».

В Залі засідань Вченої Ради Національного транспортного университету, який був прикрашений державними прапорами Туркменістану та України, банерами з транспортної тематики, засідання «круглого столу» розпочалось з демонстрації відеоматеріалів про хід «Глобальної конференції зі сталого транспорту» в Ашхабаді, зокрема –  пленарні засідання та виступ участників.

krug-stil-5

Слід зазначити, що це було корисне та продуктивне засідання на урядовому, дипломатичному та науковому рівнях. Відбувся взаємокорисний обмін думками про «Глобальну  конференцію зі сталого транспорту» під егідою ООН. Конференція, що була проведена з ініциативи вельмишановного Президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова та участю Генерального секретаря ООН Пан Гі Муна стала подією світового  масштабу. Участь в цьому форумі голів держав та урядів, керівників великих міжнародних организацій, відомих дипломатів, політичних та громадських діячів зі всього світу продемонструвало єдність підходів та цілей, що направлені на зміцненя міжнародного співробітництва в сфері сталого транспорту. Учасники засідання «круглого столу» заявили про всіяку підтримку розвитку співробітництва в галузі транспорту, як в регіонах, так і в глобальному маштабі.

krug-stil-6