Підсумки конкурсу на краще зовнішнє оформлення кабін Scania SilverLine.

scania-press

В рамках співпраці між ТОВ «Сканія Україна» та Національним транспортним університетом студенти кафедри комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну взяли участь у конкурсі на краще зовнішнє оформлення кабін Scania SilverLine. Всього було отримано близько 26 робіт, серед яких комісією були визначені найкращі. Церемонія нагородження переможців та учасників конкурсу відбудеться 8 грудня 2016 року на засіданні Вченої ради Національного транспортного університету.

«Сканія Україна» та Національний транспортний університет продовжують плідну співпрацю. Цього разу у студентів кафедри компютерної, інженерної графіки та дизайну була нагода на практиці перевірити свої знання та вміння, а також позмагатися у креативності, працюючи над зовнішнім оформленням кабін Scania SilverLine.

«Ми не робили обмежень щодо форми чи кольорової гами, головне завдання полягало у створенні привабливого дизайну, який би відображав концепцію назви кабіни та гармонійно доповнював її екстер’єр, розповідає Євген Іванов, комерційний директор ТОВ «Сканія Україна». – Ми також хотіли, щоб у студентів був реальний кейс, де б вони мали змогу попрактикуватися у своїх майбутніх професійних навичках, адже університет дає теоретичну базу, а можливості для практичних занять досить обмежені».

«Стратегічним ресурсом будь-якої організації є працівники. Їхні знання, навички, вміння закладаються в процесі навчання. Однак ці знання часто не відповідають вимогам та потребам сучасних компаній. Ми розпочали програму співробітництва з ТОВ «Сканія Україна», багато з працівників якої є випускниками НТУ. Мета полягає у підвищенні якості підготовки інженерів та інших фахівців для української транспортної інфраструктури та їх якнайшвидшої адаптації до європейських вимог. Адже таких підходів вимагає не тільки Scania. Це вимоги європейської автотранспортної системи. Тому «Сканія Україна», як представник одного з провідних європейських виробників вантажної техніки, не може бути осторонь таких процесів. В рамках підписаної угоди про співробіцництво ТОВ «Сканія Україна» запропонувала студентам нашого університета прийнятиучасть в цьому конкурсі, і це тільки початок», розповідає ректор університету Микола Федорович Дмитриченко.

scania-1

scania-2

В організаційний комітет було подано 26 робіт, серед яких комісія у складі ректора, представників «Автомеханічного» деканату та викладачів НТУ, а також представників ТОВ «Сканія Україна» визначила переможців та кращих учасників. Ними стали:

1 місце – Чепіль Тарас – студент гр. ДН-VIм (напрям підготовки “дизайн” шостий курс, магістр)
2 місце –  Кравченко Марія- студентка гр. ДН-ІІІ (напрям підготовки “дизайн”  третій курс)
3 місце – Чорнобай Анна – студентка гр. ДН-VIм (напрям підготовки “дизайн” шостий курс, магістр)

scania-3

Заохочувальними призами в різних номінаціях були відмічені роботи наступних студентів:

Андрійцьо Дмитра – студента академгрупи ДН-IV
Козіонова Антона – студента академгрупи ДН – ІІІ
Калінку Ірину – студентку академгрупи ДН – IV

«Під час оцінювання ми керувалися трьома основними критеріями: загальна ідея, продуманість концепції і простота форм, привабливість. Також брали до уваги практичність, адже ми плануємо в подальшому використовувати і наносити на кабіни обране зображення, – підводить підсумок Євген Іванов –   Сподіваємось, що дане завдання було цікавим і конструктивним.  В майбутньому хочемо продовжити таку практику і надавати студентам більше можливостей для прояву та застосування своїх вмінь та знань, набутих під час навчання. На мій погляд, це чудова мотивація і підготовка до майбутньої професії».

Переможці та учасники конкурсу на засіданні Вченої ради університету отримали цінні призи від ТОВ «Сканія Україні».

scania-4