Візит представника Вищої школи бізнесу в Домброві Гурнічій (Польща) до Національного транспортного університету

vizut-ntu

08 грудня Національний транспортній університет відвідав представник Вищої школи бізнесу в Домброві Гурнічій (Республіка Польща), Рафал Ренбілас. Рафал Ренбілас – професор, декан факультету адміністрації та інформатики, уповноважений Ректора по роботі з країнами регіону Східного партнерства в програмі ERASMUS+. Пан Ренбілас ознайомився з історією та сьогоденням НТУ, оглянув головний корпус та ознайомився з нагородами і науковими здобутками університету. У зустрічі від Національного Транспортного Університету взяли участь проректор з навчальної роботи Грищук О.К., декан факультету менеджменту, логістики та туризму Бакуліч О.О. Під час візиту були обговорені теми взаємного співробітництва Університетів в рамках програми ERASMUS+, а саме за напрямом КА1 “Навчальна (академічна) мобільність” для студентів, викладачів та адміністративного персоналу, а також можливість отримання подвійних дипломів для студентів бакалаврату та магістратури. Наприкінці зустрічі учасники підписали Міжінституційну угоду про співпрацю в програмі “Навчальна (академічна) мобільність” в рамках напряму «Менеджмент».