logo

У Туркменістані відбудеться міжнародне авторалі «АМУЛЬ — ХАЗАР 2018»

Під керівництвом Його Високоповажності пана Гурбангули Бердимухамедова, Президента Туркменістану, розвиток фізкультури й спорту є одним із пріоритетів державної політики Туркменістану, у рамках реалізації якого досягнуті значні результати. Одним зі знакових успіхів в області спорту стали проведені у вересні 2017 року в Ашхабаді V Азійські ігри в закритих приміщеннях і з бойових мистецтв, на яких національна збірна Туркменістану зайняла перше місце. До того ж ці ігри стали наймасштабнішими й найбільш представницькими у своїй категорії, де вперше в їхній історії, окрім 45 країн Азії, брало участь 19 держав Океанії і команда біженців.

Послідовно проведена державна політика в області спорту сприяє розвитку його різних видів, у тому числі таких захоплюючих, як авто- і мотоспорт. Сьогодні зі створенням необхідних умов для заняття даними видами спорту відкриваються нові широкі перспективи з їх просування й розвитку не тільки в Туркменістані, але й у всьому регіоні.

2018 рік у Туркменістані проходить під гаслом «Туркменістан – серце Великого Шовкового шляху», у рамках якого з 11-го по 15-е вересня цього року в Туркменістані будуть проведені міжнародні авторалі « Амуль-Хазар 2018» або, згідно міжнародної класифікації, – «Turkmen Desert Race 2018» по маршруту, який бере початок у древнього міста Амуль на сході країни, й закінчується в Національній туристичній зоні «Аваза» на заході біля узбережжя Каспійського моря. До участі допускаються легкові автомобілі, вантажні автомобілі й квадроцикли класу SSV. Траса довжиною в 1500 кілометрів прокладена через пустелю Каракуми, а також через інші мальовничі місця країни.

Згідно задуму Президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова, закордонні учасники ралі зможуть не тільки долучитися до спадщини туркменського народу, але й побачити нове життя, яке приходить у ці легендарні місця разом з соціально-економічними перетвореннями, науково-технічним прогресом і індустріальним розвитком регіонів країни, що зміцнює свою роль важливого транспортного вузла на Великому Шовковому шляху в сучасну епоху.

Туркменістан підвищує свій світовий авторитет, як країна, що має успішний досвід проведення великих спортивних заходів міжнародного рівня, у тому числі в автоспорті. І накопичений досвід збагатить такий значний проект, реалізований на державному рівні, як ралі «Амуль-Хазар 2018».

Запрошуємо всіх бажаючих стати частиною цього феноменального заходу.

Докладна інформація про участь і реєстрацію доступна на веб-сайті www.turkmendesertrace.com.

 

Прес-служба

Посольства Туркменістану в Україні

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО