До 150-річчя від дня народження Лесі Українки

17-19 лютого 2021 року студенти Національного транспортного університету спеціальності «Дизайн» (кафедра Комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну) взяли участь в Х Відкритому методичному фестивалі «Київ М-FEST 2021» і разом з учнями шкіл Київської області підготували доповіді у рамках проекту «Шляхетні хроніки. Леся Українка»

24 лютого 2021 року на базі кафедри Теорії та історії держави і права в онлайн режимі відбувся міжуніверситетський круглий стіл «Невідомі факти з життя та творчості Лесі Українки», в якому взяли участь студенти Національного транспортного університету, Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»

25 лютого 2021 року на базі кафедри Філософії та педагогіки НТУ відбувся круглий стіл «Боріння з долею у творчому горінні» (Леся Українка: міждисциплінарне та полідискурсивне бачення)

Викладачами та студентами були проаналізовані чинники, що мали вплив на розвиток національної свідомості, духовності та творчих здібностей Лесі Українки