Договір про партнерство та ділове співробітництво

04 травня 2018 року підписано Договір про партнерство та ділове співробітництво між Національним транспортним університетом та Київським бронетанковим заводом. Договір підписали ректор університету та директор заводу.

Договірні сторони вважають підписання договору своєчасним та взаємно вигідним, адже це надає додаткових імпульсів у проведенні взаємно-погодженої підготовки фахівців «Галузевого машинобудування», «Енергетичного машинобудування» та «Прикладної механіки». Договір буде сприяти проведенню спільних досліджень у вирішенні наукових та науково-технічних проблем створення, відновлення та модернізації сучасної техніки.

Київський бронетанковий завод, в якому до речі, працюють і наші випускники, вже зараз готовий прийняти для проходження технологічних та виробничих практик студентів університету з можливістю їх подальшого працевлаштування та перспективами професійного росту.