«ФІНАЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ БАТЛ ФАКУЛЬТЕТІВ – 2018»

26 квітня у стінах Національного транспортного університету відбувся головний творчий конкурс «ФІНАЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ БАТЛ ФАКУЛЬТЕТІВ – 2018». Метою конкурсу було започаткувати нову традицію університету, активізувати творчий потенціал студентства та розвинути дружні відносини між студентами всіх факультетів. Конкурс проводився у формі візитної картки факультету під гаслом: «Відкриємо ми всім секрет, найкращий – це наш факультет!».

Кожен факультет вражав суддів, глядачів та гостей своєю творчістю, оригінальністю та креативністю.

До журі увійшли ректор університету – Дмитриченко Микола Федорович, декани факультетів, Голова первинної профспілкової організації студентів та аспірантів та Голова Ради студентського самоврядування університету.

Факультет транспортного будівництва продемонстрував мініатюри з життя на факультеті, цікаві моменти з іспиту та інтерпретацію будівництва українських доріг.

Команда факультету менеджменту, логістики та туризму в оригінальній формі представила один із робочих днів факультету, відтворила роботу заступників декана на сцені і подякувала їм за вирішення будь-яких проблем студентства та їх складну і кропітку роботу.

Автомеханічний факультет здивував усіх глядачів атмосферністю свого виступу у стилі гангстерів. Команда показала професійну хореографію та чудовий вокал.

Факультет економіки і права продемонстрував робочий процес в залі засідань суду. Команда здивувала глядачів дотепним гумором та сучасним гімном факультету.

Команда факультету транспортних та інформаційних технологій створила власну машину часу «FTITka», пронесла усіх глядачів скрізь студентські, незабутні роки та показала особливості кожного з них.

Особливу подяку за проведення та підтримку конкурсу висловлюємо ректорату, колективу центру студентської творчості та дозвілля, керівництву органів студентського самоврядування, усім оргкомітетам факультетів та первинній профспілковій організації студентів та аспірантів.

За результатами конкурсу перемогу здобула команда факультету менеджменту, логістики та туризму, яка в черговий раз підкреслила, що ФМЛТ- це дружня та неосяжна родина.

Команда переможців отримала подарунковий сертифікат на отримання грошової винагороди на суму 5000 грн., колективний сертифікат на будь-які сеанси кінотеатру «Cinema Citi», сувенірну продукцію Національного транспортного університету, святковий торт та головне – кубок переможця.

Вітаємо переможців!