Гімн України на чемпіонаті Європи з мотокросу в Хорватії

21 травня 2017 року в місті Младіна Хорватія проходив третій етап чемпіонату Європи з мотокросу в найпотужнішому класі мотоциклів “Open”. Приємно усвідомлювати що перемогу в цій престижній і дуже складній гонці завоював наш студент Дмитро Асманов.

Організатори змагань вручили йому чотири кубка і чотири медалі за перемоги в кожному заїзді і за загальну перемогу, і також за перемогу в чемпіонаті Хорватії з мотокросу. Тепер Дмитро Асманов кумир хорватських уболівальників мотоспорту.

Ось що сказав Дмитро Асманов відразу після заїздів: «Перемогою в Хорватії на чемпіонаті Європи, я дуже задоволений! Перший заїзд я лідирував з самого старту, у другому заїзді стартував другим але вже через кілька поворотів зайняв лідерство. Спасибі всім хто мене підтримує!»

Вітаємо Дмитра Асманова з чудовою перемогою та бажаємо йому подальших успіхів!