Інформаційна зустріч: європейська магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» / SmaLog

20 березня 2018 року кафедра транспортних систем та безпеки дорожнього руху провела Інформаційну зустріч з нової магістерської освітньої програми «Розумний транспорт і логістика для міст»/SmaLog для студентів та викладачів.

Зустріч розпочав завідуючий кафедрою Володимир Петрович Поліщук. Він презентував діяльність кафедри в проекті «Master in Smart Transport and Logistics for Cities», в рамках якого відкрито нову магістерську освітню програму «Розумний транспорт і логістика для міст»/SmaLog.

Доценти кафедри, Ольга Миколаївна Куницька та Сергій Володимирович Янішевський, познайомили з університетами-партнерами за міжнародним проектом, а саме – з Італії, Німеччини, Польщі, Грузії та України.

Також розповіли про зміст та можливості магістрантів при навчанні за освітньою програмою SmaLog, а саме – одержання двох дипломів (Національного транспортного університету та одного з європейських закладів вищої освіти – учасника міжнародного проекту), проходження практики в університетах ЄС, навчання у сучасних науково-дослідних лабораторіях і т.ін.