КРУГЛИЙ СТІЛ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ «ФОРМУВАННЯ ФАХОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ У МЕНЕДЖЕРІВ ТРАНСПОРТНОЇ ГАЛУЗІ В КОНТЕКСТІ ВИМОГ СУЧАСНОГО РИНКУ ПРАЦІ», ПРИСВЯЧЕНИЙ 75-РІЧЧЮ НАЦІОНАЛЬНОГО ТРАНСПОРТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

15 жовтня на кафедрі менеджменту відбувся круглий стіл присвячений відзначенню 75-ти річчя з дня створення Національного транспортного університету на тему «Формування фахових компетентностей у менеджерів транспортної галузі в контексті вимог сучасного ринку праці». Захід відбувся за участі завідувача кафедри менеджменту – проф. Ложачевської Олени Михайлівни, т.в.о. декана факультету менеджменту, логістики та туризму – доц. Харути Віталія Сергійовича, співробітників кафедри та студентства. На захід були запрошені почесні гості: Гужевська Тетяна Костянтинівна – фінансовий директор АсМАП України; Красноштан Олександр Михайлович – директор департаменту з організації внутрішніх та міжнародних перевезень АТ “Укрзалізниця”; Мельник Тетяна Степанівна – начальник відділу прогнозування ризиків Департаменту оперативного моніторингу АТ “Укрзалізниця”; Данічев Василь Миколайович – директор ПАТ АТП-1; Белік Максим Володимирович – директор ТОВ “Динкан”; Кравцов Валерій Васильович – директор ПрАТ Обухівське АТП-13238; Міщенко Сергій Іванович – директор АТП 13058; Мітченко Марія Іванівна – в.о. директора ЗАТ “Рапід”; Паламарчук Василь Юхимович – директор АТП-6 “Київпастранс”; Рютаро Юки – генеральний менеджер українського офісу SDGs Corp; Гринь Василь Іванович – начальник управління спеціальних перевезень.

На круглому столі були обговорені питання реформування та проблеми підготовки спеціалістів транспортної галузі України, особливості роботи управлінських працівників автосервісної сфери в сучасних умовах, визначені вимоги ринку праці до компетентностей менеджерів та багато інших питань, що цікавили учасників заходу.

Під час круглого столу згадали історію створення та становлення Національного транспортного університету та кафедри менеджменту зокрема, що бере свій початок з 1976 року та окреслили основні напрями подальшої співпраці з фахівцями галузі.