ЛЕКЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ ПРО УПРАВЛІННЯ ОСОБИСТИМИ ФІНАНСАМИ, ПРИСВЯЧЕНА 75-РІЧЧЮ НАЦІОНАЛЬНОГО ТРАНСПОРТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Святкування 75-чя Національного транспортного університету  кафедрою фінансів, обліку і аудиту розпочато. 17 жовтня 2019 року студенти-фінансисти прослухали лекцію “Управління особистими фінансами та планування статків”, яку прочитала головний фахівець Департаменту комунікацій Національного банку України – Олена Тригуб. Захід відбувся за участі завідувача кафедри фінансів, обліку і аудиту – проф. Базилюк А.В., в.о. декана факультету менеджменту, логістики та туризму – доц. Харути В.С., заступника завідуючої кафедри – проф. Концевої В.В., викладачів кафедри і студентів.

Протягом лекції студенти дізнались про необхідність управління особистими фінансами, а саме: як сформувати фінансові цілі, скласти фінансовий  план і гармонізувати його з особистим бюджетом, як перетворити свої доходи у статки, заощаджуючи та інвестуючи розсудливо. Студенти активно ділились своїми фінансовими цілями та жваво обговорювали можливі напрями інвестування коштів. Пані Олена, розповіла студентам найпотаємніші «секрети» ефективного управління особистими фінансами, сподіваємося, що усім слухачам цієї лекції вдасться стати мільйонерами.

Фахівець Національного банку України заохотила студентів брати участь у конкурсі NBU University Challenge, відвідувати майстер-класи і воркшопи у центральному банку.