«Міс та Містер НТУ – 2018»

29 березня 2018 року в актовій залі Національного транспортного університету відбувся довогоочікуваний конкурс краси та творчості «Міс та Містер НТУ – 2018». Для кожного з учасників цей конкурс став чудовою можливістю повірити у свої сили та  реалізувати свій творчий потенціал.

5 найпривабливіших дівчат та найспокусливіших хлопців вражали суддів та гостей грацією, ніжністю, силою, розумом та талантами, щоб довести, що варті титулу «Міс та Містер НТУ 2018»!

Факультет менеджменту, логістики та туризму представляли Приймак Анастасія та Мироненко Дмитро; факультет транспортних та інформаційних технологій – Афонін Володимир та Радченко Каріна; факультет економіки та права – Рига Вікторія та Олексійчук Вячеслав; факультет транспортного будівництва – Куценко Марія та Плитус Ростилав; автомеханічний факультет – Карабуля Аліна та Мулярчук Роман.

До журі увійшли ректор, декани, директор центру міжнародної освіти та голова ради студентського самоврядуванням університету.

На учасників чекали неабиякі випробування. Перший конкурс “Візитка” вимагав від конкурсантів відрекомендувати себе у форматі відео візитки про своє рідне місто. Конкурс талантів приємно здивував журі, розкривши здібності наших конкурсантів… Показ українських костюмів вразив своєю індивідуальністю, красою, етнічністю та витонченістю національних орнаментів. Фотогалерея показала учасників маленькими та безтурботними, творчими особистостями і студентами, що прагнуть до знань та активному житті в стінах рідного університету.

Справжньою родзинкою конкурсу був весняний вальс, який танцювали всі учасники конкурсу. Він продемонстрував витончене поєднання дівочої грації та чоловічої сили.

Особливу подяку за проведення та підтримку такого грандіозного заходу висловлюємо ректорату, творчому колективу центру студентської творчості та дозвілля, керівництву органів студентського самоврядування, усім оргкомітетам факультетів та профспілковій організації студентів та аспірантів.

Інтригуючим, хвилюючим та вирішальним моментом конкурсу стало оголошення переможців. За результатами конкурсу, головні титули вибороли: Радченко Каріна – “Міс НТУ 2018” та Плитус Ростислав – “Містер НТУ 2018”!

Вітаємо переможців!