27 квітня 2018 року в Національному транспортному університеті відбулася міжнародна науково-практична конференція «Роль Туркменістану в розвитку міжнародного транзитно-транспортного співробітництва в контексті проголошеного року «Туркменістан – серце Великого  Шовкового шляху».

В роботі конференції приймали участь: Ректор НТУ – Дмитриченко Микола Федорович; Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні – Аманмурадов Нурберди Аманмурадович; Голова Федерації роботодавців транспорту України, Заслужений працівник транспорту, Надзвичайний і Повноважний Посол – Климпуш Орест Дмитрович; Президент союзу промисловців та підприємців України – Кінах Анатолій Кирилович; Радник Міністра закордонних справ України, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туркменістані – Майко Віктор Анатолійович; Ректор Туркменського державного інституту транспорту та зв’язку – Кулієв Нурнепес Аннаєвич. Також в роботі конференції приймали участь Надзвичайні і Повноважні Посли з 20-ти країн світу, Народні депутати України, представники бізнесу у сфері міжнародних перевезень та провідні вчені в даній галузі.

В рамках роботи конференції були розглянуті актуальні питання розвитку міжнародного співробітництва між Україною і Туркменістаном в транзитно-транспортній сфері, розвитку транспортних коридорів, нових логістичних рішень, спрощення виконання інтермодальних перевезень, Азіатські перспективи нового Балтійсько-Чорноморського транспортного коридору та багато інших перспективних питань.