Мотокоманді КАДІ-НТУ 65 років

16 грудня 2018 року в Національному транспортному університеті пройшла знаменна подія – велика зустріч з зірками та легендами мотокросу. Ректорат, мотокоманда університету провели урочистий захід – мотокоманді КАДІ-НТУ 65 років.

На зустрічі були присутні ветерани команди з різних місць України, в тому числі і з-за кордону,  відомі гонщики різних поколінь, легенди українського автомотоспорту, які у різні роки виступали у складі команди університету.

Телевізійні канали зняли цю знамену подію та взяли інтерв’ю у знаменитих гонщиків.

Був показаний фільм з демонстрацією унікальних кіноплівок історії мотокросу КАДІ та НТУ.

Емоційна зустріч зі спогадами пройшла у дружній та теплій атмосфері.

Мотокоманда НТУ продовжує славні традиції нашого університету:

– Студент НТУ Дмитро Асманов третій рік поспіль стає призером чемпіонату Європи з мотокросу.

– В цьому році мотокоманда НТУ зайняла перше місце у Фіналі Кубку України з мотокросу.

ПравдаТут: 65 років мотокоманди КАДІ-НТУ святкують ветерани українського мотоспорту