Універсіада “ЗДОРОВ’Я”

29 березня 2018 року було проведено нагородження переможців та призерів Універсіади НТУ серед професорсько-викладацького складу та співробітників. Змагання проводились з 7 видів спорту. В змаганнях прийняло участь 155 співробітників університету. За результатами змагань Універсіади місця розподілились таким чином:

1 місце – факультет менеджменту ,логістики та туризму;

2 місце – автомеханічний факультет;

3 місце – факультет транспортного будівництва;

4 місце – факультет транспортних та інформаційних технологій;

5 місце – факультет економіки та права.

Було також відзначено велику роботу деканів факультетів,де їм було оголошено подяки з врученням грамот та кубків. Подяку отримали декани факультетів: декан ФМЛТ- професор Бакуліч О.О.; декан АМФ – професор Матейчик В.П.; декан ФТБ – професор Славінська О.С.; декан ФТІТ – професор Данчук В.Д.; декан ФЕП – професор Бондар Н.М. Також було відзначено велику роботу профспілкової організації університету та її голову доцента Рахубу О.І. Особливу подяку хочеться висловити керівництву університету за підтримку в проведенні Універсіади «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників університету.

Всім викладачам та співробітникам хочеться побажати міцного здоров’я, щастя  та подальших успіхів.