Перша Координаційна нарада учасників міжнародного проекту «SmaLog» Erasmus+/КА2 – відбулась.

4-8 грудня відбулась перша Координаційна нарада за міжнародним проектом «Master in Smart Transport and Logistics for Cities» (SmaLog). Проект реалізовується в рамках програми Erasmus+/КА2.  Зустріч проходила на базі Università degli Studi di Roma “Tor Vergata”,  м. Рим Італія.

Суть проекту в тому, що впродовж 3-х років п’ять українських та два грузинських ВУЗи спільно з європейськими навчальними закладами з Італії, Германії та Польщі розроблять та впровадять нову навчальну програму підготовки студентів. Програма охоплюватиме напрямок розумного міського транспорту та логістики.

На першій робочій зустрічі були презентовані всі учасники проекту, відбулося знайомство з системами освіти кожної країни та визначені основні зони відповідальності для кожного ВУЗу. До того ж створенні робочі групи за проектом, затверджено Комітет по управлінню проектом та затверджено SmaLog website та логотип проекту

Учасники проекту

Україна:

1. Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова – суб-координатор проекту в Україні та Грузії.
  2. Національний транспортний університет – основна діяльність по проекту реалізовується колективом кафедри «Транспортні системи та безпека дорожнього руху».
  3. Національний університет «Львівська політехніка»
  4. Житомирський державний технологічний університет
  5. Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень Національної академії наук України , м. Одеса

Грузія:

1. Грузинський технічний університет, м. Тбілісі
  2. Батумська державна морська академія

Італія:

1. Università degli Studi di Roma Tor Vergata – головний координатор проекту
  2. Università degli Studi di Roma “La Sapienza”

Німеччина:

1. Hochschule Wismar, University of Applied Science: Technology, Business and Design

Польща:

1. Silesian University of Technology

Національний транспортний університет представляли доценти кафедри танспортних систем та безпеки дорожнього руху – Куницька О.М. і Янішевський С.В.