ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ФАКУЛЬТЕТУ ТРАНСПОРТНИХ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

В рамках проведення профорієнтаційної роботи серед потенційних абітурієнтів викладачі і студенти факультету транспортних та інформаційних технологій завітали із святковим концертом до Київського транспортно-економічного коледжу Національного транспортного університету.

Знайомство зі студентами та викладачами коледжу пройшло у дружній та теплій атмосфері. Завідувач кафедри міжнародних перевезень та митного контролю («МПтаМК») професор Георгій Семенович Прокудін передав вітання від ректора Національного транспортного університету Дмитриченка Миколи Федоровича, розповів про університет, кафедри та структурні підрозділи; можливості наукової діяльності та перспективи працевлаштування після закінчення закладу вищої освіти.

Детально про спеціальності та напрями підготовки, за якими навчають в Національному транспортному університеті майбутніх фахівців транспортної галузі, розповіла старший викладач кафедри «МПтаМК» Катрушенко Наталія Анатоліївна. Студентам коледжу роздали інформаційний матеріал щодо спеціальностей підготовки бакалаврів, конкурсних дисциплін для вступу в 2019 році та курсів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання-2019.

Далі слово було надано художньому керівнику творчого колективу факультету транспортних та інформаційних технологій, старшому викладачу кафедри «МПтаМК» Ануфрієвій Тетяні Геннадіївні.

Концерт було розпочато порадами для майбутніх абітурієнтів від студентів НТУ «Ким я буду працювати після закінчення університету». Настрій створювали ведучі Корнієнко Роман (група КН-ІІІ-1), Кущенко Богдан (ТТ-2-1тех), Ярошенко Богдан (КН (ІБК)-1-2,) та Лазаренко Аліна (ТТ (МС) 1-1).

Студенти нашого факультету, які приймали участь у концерті: Ромаш Андрій (ПР-2-2), Радченко Каріна (ТТ-2-4), Тишкевич Марина (ТТ-3-4), Рожок Олег (ТТ-2-2тех), Макеєнко Богдан (ТТ-3-2), Аббасова Саміра (ДЗ -2-1), Годонюк Роман (ТТ-1-2), Іващенко Олена (МП-1-1), Ветух Олесі (ТТ(МС)-1-1), Петріва Інна (ТТ-1-3тех), Колесник Валентина (ТТ-1-3тех), Мусієнко Анастасія(ТТ-1-3тех), Рисак Вікторія (ТТ-1-3тех), Голуб Катерина (ТТ(МС)-1-1), Грановська Ірина (ТТ-2-5), Любиченко Людмила (ТТ-2-5), Гусева Діана (ТТ-2-5), Лазаренко Аліна  (ТТ(МС)-1-1), Суслова Марія (ТТ-2-5).

Справжнім українським талантом відзначився студент групи ТТ-2-1тех Кравцов Олександр, який є, між іншим, випусником Київського транспортно-економічного коледжу Національного транспортного університету (КТЕК НТУ). Олександр сам пише музику і власні реп-тексти. Він вразив своєю енергетикою та сильним духом кожного глядача в залі. Пісня «Герої» про воєнні події в зоні АТО та героїв, які завжди будуть жити в наших серцях, вразила всіх без винятку.

Якісне звучання виступаючих забезпечили: Афонін Володимир (ВП-4-1) і Семенець Микола (АА-2-1).

Фінальним акордом концерту талановитої молоді стала пісня «Сансара» у виконанні всіх учасників концерту. Зал аплодував стоячи!

Свято закінчилося словами вдячності від заступника директора ДВНЗ КТЕК НТУ з навчальної роботи Макієвського Олексія Івановича та завідуючої денним відділенням «Транспортні технології» Черпіти Тетяни Костянтинівни.

Факультет транспортних та інформаційних технологій щиро вдячний керівництву та викладачам Київського транспортно-економічного коледжу за теплий прийом та чарівну атмосферу, яка панувала в Актовому залі.

Запрошуємо всіх бажаючих стати студентами нашого університету, нашого факультету!