Робоча зустріч учасників Міжнародного проекту CERES в місті Жиліна, Словаччина

5-7 липня 2017 року відбулася робоча зустріч учасників Міжнародного проекту CERES в місті Жиліна, Словаччина (544137-TEMPUS-1-2013-1-SK-TEMPUS-JPHS “CERES” Centers of Excellence for Young RESearchers – CERES). Зустріч проводилася в рамках міжнародної конференції цифрових технологій  2017 (International Conference on Information and Digital Technologies).
В робочій зустрічі прийняли участь представники партнерів проекту Жилінського університету (Словаччина), Падерборнського університету (Німеччина), Технічного університету Брно (Чеська Республіка), Національного транспортного університету (Україна), Національної металургійної академії України (Україна), Запорізького національного транспортного університету (Україна), Науково-виробничої компанії «RADIY» (Україна), Білоруського державного університету інформатики і радіоелектроніки (Білорусь), Гомельського державного університету ім. Франциска Скорини (Білорусь), Брестського державного технічного університету (Білорусь), Об’єднаного інституту проблем інформатики НАН (Білорусь), ТОВ «Інтелектуальні процесори» (Білорусь).
Від Національного транспортного університету працювала робоча група на чолі з ректором професором Дмитриченком Миколою Федоровичем. До складу робочої групи входили викладачі проф. Мельниченко О.І., проф. Славінська О.С., проф. Усиченко О.Ю. У конференції брали участь молоді вчені факультету транспортного будівництва: аспірант Яремов А.П. , аспірантка Кватадзе А.І., магістрант Афонічева М.А.. Наукова молодь представила свої дослідження в секції CERES, прийняла участь в обговоренні результатів конференції та в пленарних засіданнях.
У доповіді робочої групи були представлені напрямки наукових досліджень колективів кафедр університету, проміжні результати за проектом CERES та результати співпраці з підприємствами – партнерами університету. Також в ході зустрічі обговорювалися питання перспектив подальшої роботи цього та нових проектів.