ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС ФМЛТ «ДЕБЮТ ПЕРШОКУРНСИКА – 2019»

Нещодавно вже вп’яте відбувся щорічний конкурс факультету менеджменту, логістики та туризму «Дебют першокурсника – 2019».

За десять тижнів до конкурсу кожна з груп-першокурсників отримала завдання на відтворення одного з популярних шоу українського телебачення.

05 грудня 2019 року в актовій залі факультет менеджменту, логістики та туризму представив глядачам шоу «НАШ ЕФІР». В конкурсі брали участь академічні групи, що показали наступні шоу: група МН-І-5 «Україна має талант»;  МН-І-1 та МН-І-2 «Танці з зірками»;  ОА-І-1, ФТ-І-1, ОА-І-1т, ТР-І-1т «Світ навиворіт»; МН-І-6 «Холостяк»; МН-І-3 «Орел и решка»; МН-І-4 «Голос країни»; ФТ-І-1 «Стосується кожного. Ведучими шоу були заступник декана Заяц Ольга Василівна та Басько Андрій.

Оцінювало учасників справедливе та суворе журі: проректор з навчальної роботи  – Грищук Олександр Казимирович; декан факультету менеджменту, логістики та туризму – Бакуліч Олена Олександрівна; заступник декана факультету менеджменту, логістики та туризму – Харута Віталій Сергійович;

заступник декана факультету менеджменту, логістики та туризму – Щербакова Надія Олександрівна; Голова ради студентського самоврядування факультету менеджменту, логістики та туризму – Курганська Владислава Владиславівна;

Голова ради студентського самоврядування ФМЛТ 2016-2019 років – Бокий Антон Володимирович. Кожен виступ журі оцінювали за такими критеріями – вокал, хореографія, акторська майстерність та загальне враження.

За підсумками конкурсу І місце здобула команда групи МН-І-4 «Голос країни»; ІІ місце – ОА-І-1, ФТ-І-1, ОА-І-1т, ТР-І-1т «Світ навиворіт» та МН-І-1 та МН-І-2 «Танці з зірками»; ІІІ місце – ФТ-І-1 «Стосується кожного. У номінаціях: «Накраща акторська майстерність» – група МН-І-6; «Найкраща режисура шоу» – група МН-І-5; «Найкраща сюжетна лінія» – МН-І-3. Усі учасники отримали дипломи та грошові сертифікати на відвідування ресторанів «Mafia», «Mamamia» та «Євразія». В конкурсі брали участь понад 150 студентів та 16 тренерів-студентів, що виступили наставниками груп-першокурсників.

Під час конкурсу були обрані Міс ФМЛТ – Стороженко Юлія та Містер ФМЛТ –Денисенко Денис, що представлятимуть факультет навесні на конкурсі краси та творчості «Міс та Містер НТУ – 2019».

Під час підведення підсумків членами журі на сцені пролунала нова версія гімну факультету менеджменту, логістики ат туризму.

Вітаємо учасників, призерів та переможців конкурсу «Дебют першокурсника 2019». Ми студенти факультету менеджменту, логістики та туризму щиро любимо свій факультет за ту неповторну та дружню атмосферу тепла, затишку та домівки в якій ми живемо та навчаємось. В серці назавжди ФМЛТ з любов’ю до вас.