Співробітництво з IT-компанією “Інтелект-Сервіс”

30 травня 2017 року в Міжнародному освітянському центрі інформаційних технологій відбулось вручення сертифікатів про закінчення навчання у програмі М.Е.doc.

Національний транспортний університет, другий після КНТЕУ уклав угоду про співпрацю з IT-компанією «Інтелект-Сервіс» на підставі якої в університеті безкоштовно придбано та встановлено програмне забезпечення М.Е.doc, а також проведено навчання, щодо використання та права навчання студентів користуватися цією програмою.

М.Е.doc. – це сучасна програма, що надає можливість автоматизувати процеси звітності та документообігу, опрацьовувати облікові та управлінські функції для вирішення завдань підприємства, надавати оперативну підтримку змін в законодавстві тощо. Представники компанії провели 10 годин цікавих та змістовних лекцій і 10 годин навчально-практичних занять, щодо володіння даною програмою на факультетах «Менеджмент, логістика та туризм» та «Економіка і право» для студентів старших курсів спеціальності «Облік та аудит» і викладачів кафедр: «Фінанси, облік і аудит», «Економіка» та «Транспортне право та логістика». Загалом 30 слухачів серед яких 21 викладач та 9 студентів отримала сертифікати впевнених користувачів даного програмного продукту.