В Національному транспортному університеті проходить захист кваліфікаційних робіт магістрів

16 грудня 2021 року відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів студентів спеціальності 022 «Дизайн». Цьогорічний захист для майбутніх магістрів з дизайну відмітний тим, що проходив з елементами дуальної освіти, безпосередньо на підприємстві ТОВ «Політехносервіс».

Кваліфікаційні роботи виконані в рамках госпдоговірної теми з проектування та дизайну екстер’єру трамвайного вагона типу ТЗUA та тролейбуса типу PTS для міста Києва, який проводився спільно кафедрами комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну та кафедрою технічної експлуатації автомобілів та автосервісу.

Директор департаменту технічної політики ТОВ «Політехносервіс», а також Голова державної екзаменаційної комісії, Михайло Вакуленко дав позитивні відгуки щодо дизайнерських рішень тролейбуса та трамвая для міста Києва. У результаті відзначили найкращий проєкт, виконаний магістеркою Антоніною Харіною. Студентка успішно продемонструвала власну сучасну дизайн-ідею, довершивши свою доповідь англійською мовою.

Паралельно з захистом кваліцікаційних робіт відбувся конкурс на краще концептуальне рішення екстер’єру трамвая та тролейбуса для міста Киева. Участь у конкурсі прийняли бакалаври груп ДН-ІІІ та ДН-IV.

Незважаючи на складність завдання, презентації проєктів студентів-дизайнерів були представлені на високому професійному рівні, а студенти Антоніна Харіна, Вікторія Вакуленко, Богдан Павловський, Марія Старусьова, Олександра Стадніцька, Альона Розовенко, Ілона Карбюк були відзначені конкурсною комісією призовими місцями.

Студенти та викладачі Національного транспортного університету також мали чудову нагоду ознайомитися з виробничою діяльністю інженерно-конструкторської компанії «Політехносервіс», яка успішно розробляє та втілює нові перспективні рішення у галузі електротранспорту та обговорили перспективи подальшої співпраці.