Відбір студентів спеціальності “Професійна освіта. Транспорт” для участі у навчальному візиті до Третього Римського університету (м.Рим, Італія)

СИСТЕМА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ В ІТАЛІЇ: ДОСВІД ТА ІДЕЇ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ
ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ВИКЛАДАЧІВ

Оголошується конкурс студентів (2 особи) для участі у навчальних семінарах, які відбудуться у Третьому Римському університеті (Італія) з 25 квітня по 08 травня 2022 року (включаючи день приїзду та від’їзду) .

У конкурсі можуть взяти участь студенти І–ІV курсів бакалаврату та І курсу магістратури факультету економіки та права, які навчаються за спеціальністю «Професійна освіта (Транспорт)».

Для участі у конкурсі студенти повинні володіти англійською мовою не нижче рівня В1.

Студенти мають підготувати такий пакет документів:

1. Ксерокопію першої сторінки закордонного паспорту.
  2. Документ, що підтверджує повний курс вакцинації
  3. Копію навчальної картки (взяти в деканаті).
  4. Дані про середній бал навчальної картки за 100-бальною шкалою.
  5. Резюме (українською та англійською мовами).
  6. Мотиваційний лист (українською та англійською мовами).
  7. За наявності студент надає сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською мовою.

У разі відсутності у претендентів сертифіката, що підтверджує рівень володіння англійською мовою, буде організована співбесіда з викладачем англійської мови для визначення рівня знань.

За бажанням студент може надати додаткову інформацію про участь в конференціях, олімпіадах, академічних змаганнях, громадську активність тощо.

Студенти мають надати підготовлений пакет документів до деканату факультету економіки та права не пізніше 14.00 години 10 лютого 2022 р.

або завантажити за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd-aNuysfrunt0Ge9aLHGOsRqF0brmXhubogD3LuZy6NrHm8Q/viewform

Подання повного пакета документів у встановлені терміни вважається реєстрацією на участь у конкурсному відборі.

Більш детально про навчальний візит

Цільова група: студенти українських вузів-партнерів, які зараховані на денне відділення та мають намір продовжити кар’єру професійного викладача

Мета: познайомити студентів із системою професійної підготовки в Італії та шляхами, якими вчителі та тренери, залучені до технічної та професійної підготовки, формують свою професійну компетентність.

Кількість студентів від НТУ: 2

Тривалість: 14 днів, включаючи прибуття та виїзд

Очікувані результати: студенти зможуть:

• отримати необхідні знання щодо функціонування співробітництва у професійній підготовці вчителів, що стосується викладання та досліджень Університету Констанцу;
  • сприяти налагодженню партнерства в НТУ (наприклад, шляхом обміну досвідом практики викладання з молодшими однолітками; розповсюдження отриманих знань тощо);
  • запропонувати власне бачення щодо необхідного вдосконалення системи професійної підготовки викладачів у рідному університеті;
  • застосовувати отримані знання та досвід у навчанні.

Вимоги до участі:

• бути студентом денного відділення Національного транспортного університету за спеціальністю «Професійна освіта. Транспорт»;
  • бути мотивованим зробити внесок у покращення професійної підготовки викладачів професійної освіти в НТУ;
  • бути готовим виступати в ролі «польового агента» та співпрацювати з командою проекту щодо надання іншим студентам погляду на професійно-педагогічну освіту;
  • відповідати вимогам в’їзду до Італії.

Завдання після завершення навчального візиту:

• написати звіт про свій досвід навчального візиту;
  • представити або поширити свій досвід серед своїх однолітків під час семінару, конференції тощо;
  • застосовувати отримані знання та досвід у навчанні.

Організацію процесу відбору координує контактна особа НТУ за проєктом – декан факультету економіки та права професор
Бондар Наталія Миколаївна.