Випуск магістрів Національного транспортного університету 2018 року

30-31 січня в Національному транспортному університеті на факультетах «Менеджмент, логістика та туризм», «Транспортне будівництво», «Транспортні та інформаційні технології», «Автомеханічний» та «Економіки і права» відбулося урочисте вручення дипломів магістрів.

На урочистих засіданнях з привітальними словами перед випускниками виступили перший проректор Білякович Микола Олексійович, перший проректор – проректор з наукової роботи Дмитрієв Микола Миколайович, проректор з навчальної роботи Грищук Олександр Казимирович, декани факультетів.

Перший проректор-проректор з наукової роботи Дмитрієв Микола Миколайович наголосив: «Сьогодні ви робите крок у доросле життя, де маєте реалізувати, здобуті в стінах університету, навички та вміння. Я вам щиро бажаю, щоб у житті вам все легко давалося!»

«Перед вами відкривається широка дорога у ваше майбуття. У ваших руках не лише власна доля, а і доля всієї країни, саме вам змінювати її на краще. Я дуже хотів би, аби вами пишалися батьки, оскільки, ви отримали освіту в одному з найкращих закладів вищої освіти України. І щоб вами пишалась країна, коли ви внесете свій посильний вклад у розбудову міста, і держави», – такими словами випускників привітав проректор з навчальної роботи Олександр Казимирович Грищук.

Також, було відмічено високий рівень підготовки студентів: з 697 випускників 209 отримали дипломи з відзнакою. На святі були відзначені досягнення випускників, як в науковій так і в громадській роботі, відмінникам факультету вручені подяки від ректора Національного транспортного університету Дмитриченка Миколи Федоровича.

Отримавши дипломи магістрів, випускники висловили щиру подяку: ректорату університету, керівникам магістерських робіт, професорам і викладачам, які протягом всіх років навчання створювали комфортні умови для навчання та надавали можливість отримати освіту європейського рівня.

Зичимо Вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх ваших мрій і життєвих планів. Нехай ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю вступу на ниву дорослого життя.