Візит представників делегації України на Китайсько-Український форум обміну та співробітництва в галузі вищої освіти

Представники делегації України від Національного транспортного університету в складі ректора Дмитриченка М.Ф. та декана факультету транспортного будівництва Славінської О.С. брали участь у роботі Китайсько-українського форуму обміну та співробітництва в галузі вищої освіти, який відбувся з 27 жовтня по 01 листопада 2019 р. у м. Чженчжоу за запрошенням Університету водних ресурсів та гідроенергетики Північного Китаю.

На форумі в основній промові Дмитриченко М.Ф. зазначив важливість становлення відносин та розвитку співпраці між закладами вищої освіти України та Китайської Народної Республіки, представив Національний транспортний університет, його структуру, напрямки освітньої та наукової діяльності.

Під час проведення форуму були підписані три угоди про співпрацю  між Національним транспортним університетом та Університетом водних ресурсів та гідроенергетики Північного Китаю, Хенаньським політехнічним університетом, Нормальним університетом Хенаня.

Проведений на вищому рівні форум знайде відгук та матиме позитивні наслідки для сприяння поглиблення контактів між Україною та Китайською Народною Республікою.