УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ТРАНСПОРТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

28 грудня відбулися урочисті збори з нагоди вручення дипломів випускникам 2019 року.

З привітальним словом до випускників звернулись професорсько-викладацький склад НТУ, зокрема щирі слова настанови на майбутнє пролунали від ректора, проф. Дмитриченка М.Ф. першого проректора – проректора з наукової роботи Дмитрієва М.М., в.о. Директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА – Шпильового І.Ф., декана факультету менеджменту, логістики та туризму Бакуліч О.О., декан факультету економіки та права Бондар Н.М., завідуючої кафедри менеджменту Ложачевської О.М., завідуючої кафедри фінансів, обліку та аудиту Базилюк А.В. та ін..

Зворушливі, теплі слова, сповнені глибокої поваги та вдячності, присвятили випускники – рідному університету, кураторам, викладачам, батькам та одногрупникам. Адже, саме ці люди протягом всього періоду навчання ділились своїм досвідом та надавали можливість отримати освіту, підтримували та допомагали.

Вітаємо вас, дорогі випускники!  Бажаємо упевненості в собі, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю!

Бажаємо вам, дорогі випускники, широкої й світлої дороги в житті, наполегливості в досягненні поставленої мети, успіхів сьогодні і завжди!

Для вас розпочинається нова сторінка по-справжньому дорослого життя.

Хай Вам Щастить!!!