Візит делегації Китайської Народної Республіки до Національного транспортного університету з приводу співробітництва в галузі вищої освіти

Представники делегації КНР від Нінсяського професійно-технічного коледжу індустрії та комерції на чолі з віце-президентом Нінг Ксіаджуан відвідали Національний транспортний університет. Від НТУ приймали делегацію ректор Дмитриченко М.Ф., проректор з навчальної роботи Грищук О.К., декан факультету транспортного будівництва Славінська О.С., помічник проректора Токін О.П. та заступник декана Бубела А.В.

Під час зустрічі представники делегації КНР оглянули науково-навчальні лабораторії та центри університету, а саме кафедр транспортного будівництва та управління майном; мостів, тунелів та гідротехнічних споруд; дорожніх машин (центр НТУ – Цеппелін-Катерпіллар); технічної експлуатації автомобілів та автосервісу (центри автомобільного транспорту компаній Scania, Єврокар, Енерготест, Sicam та «MOTUL Deutschland GmbH»).

Особливу увагу було приділено науково-навчальним лабораторіям дорожніх машин, а також технічної експлуатації автомобілів та автосервісу.

На зустрічі ректор Дмитриченко М.Ф. та віце-президент Нінг Ксіаджуан зазначили важливість становлення відносин та розвитку співпраці між закладами вищої освіти України та КНР, представили Національний транспортний університет та Нінсяський професійно-технічний коледж індустрії та комерції, їх структуру, напрямки освітньої та наукової діяльності.

Під час проведення зустрічі було укладено меморандум про співпрацю між Національним транспортним університетом та Нінсяським професійно-технічним коледжем індустрії та комерції.