В Національному транспортному університеті проведено спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту

Відповідно до плану підготовки 17 листопада 2017 року в Національному транспортному університеті відбулось спеціальне об’єктове тренування (навчання) за темою: «Відпрацювання заходів безпеки з учасниками навчально-виховного процесу НТУ у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території університету та ліквідації їх наслідків».

Керівник тренування: перший проректор НТУ Білякович Микола Олексійович.

Заступник керівника тренування: проректор з навчальної роботи НТУ Грищук Олександр Казимірович.

Керівник штабу з підготовки тренування: начальник штабу ЦЗ НТУ Подгорний Петро Петрович.

На тренування було залучено 52 особи, з них: органи управління ЦЗ – 12 осіб; формування ЦЗ – 30 осіб.

Участь в тренуванні керівника Печерської в м. Києві благодійної організації Товариства Червоного Хреста України Павлішена І.В. значно поновила практику організації домедичної допомоги формуваннями ЦЗ НТУ в період ліквідації НС..

В ході підготовки та проведення спеціального тренування відпрацьовані плануючі документи, відкориговані Плани з цивільного захисту та з питань евакуації співробітників та студентів НТУ. Керівники органу управління цивільного захисту НТУ виявили досвід аналізу та оцінки обстановки з питань цивільного захисту, підготовки обґрунтованих пропозицій для прийняття рішення начальником ЦЗ університету.

Особиста  присутність компетентних керівників органів управління та  формувань ЦЗ факультетів значно сприяла  ефективним діям щодо розв’язання проблем організації безпеки життєдіяльності в університеті при ліквідації надзвичайних ситуацій.