«ДЕБЮТ ПЕРШОКУРСНИКА» НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУ, ЛОГІСТИКИ ТА ТУРИЗМУ

16 листопада 2017 року напередодні Міжнародного дня молоді та студентства в актовій залі Національного транспортного університету факультет менеджменту, логістики та туризму за традицією відсвяткував щорічний конкурс «Дебют першокурсника 2017».

На святі були присутні керівництво університету, декани факультетів,  завідувачі кафедр, викладачі та студентство.

Відкриваючи свято, проректор з навчальної роботи – Грищук Олександр Казимирович привітав усіх з Міжнародний днем молоді та студентства.

До складу журі входили: проректор з навчальної роботи – Грищук О.К., декан ФМЛТ – Бакуліч О.О., директор ЦСТД – Амплеєва Н.С., голова профкому НТУ – Кущ О.І., голова РСС ФМЛТ – Бокий А.В. та заступник голови РСС ФМЛТ – Поліщук І.М.

За результатами конкурсу І місце здобула група ТР-І-4, ІІ місце – ФТ-І-1, ІІІ місце – МН-І-2. У номінації «Приз глядацьких симпатій» перемогла група – МН-І-4,5; «Кращий вокал» – МН-І-1; «Краща хореографія» – ОА-І-1; «Краща акторська майстерність» – ТР-І-1.

Усі учасники були нагороджені призами та подарунками. Від профкому НТУ переможці отримали сертифікати у боулінг, більярд, автодром та на ролики. Партнером свята виступила мережа кінотеатрів «Планета Кіно», яка надала подарункові сертифікати в кіно всім учасникам концерту.