Зустріч студентів автомеханічного факультету з фахівцями «Атлант-М Лепсе»

7 листопада 2017 року студенти четвертого курсу автомеханічного факультету Національного транспортного університету відвідали автоцентр «Атлант-М Лепсе», якій є офіційним дилером Volkswagen AG у Києві та Київській області. Ініціатором та організатором відвідування підприємства стала кафедра автомобілів.

Під час зустрічі директор Олександр Дмітерчук (до речі, випускник кафедри автомобілів) розповів про роботу автоцентру «Атлант-М Лепсе». Підприємство пропонує повний комплекс послуг – від консультацій з вибору до забезпечення якісного технічного обслуговування, ремонту та діагностики автомобілів Volkswagen Group.

Хоча автоцентр досить молодий (його було відкрито 10 листопада 2000 р.), він вже завоював повагу у сфері своєї діяльності: його роботу відмічено почесними нагородами «Кращий дилер Volkswagen в Україні» та «Кращий сервіс року».

У 2008 році було проведено повну реконструкцію підприємства із заміною обладнання. На сьогоднішній день автоцентр «Атлант-М Лепсе» ‑ найбільшій сервісний центр Volkswagen у Східної Європі.

Учасники зустрічі відвідали дільниці з технічного обслуговування та ремонту автомобілів, зокрема кузовний та малярний цехи, ознайомилися з технологічним процесом виконання робіт із використанням сучасного обладнання.

Студенти жваво цікавилися особливостями конструкції сучасних автомобілів, організацією роботи підрозділів підприємства.

Під час перемовин викладачів НТУ з керівництвом автоцентру було наголошено на необхідності залучення студентства до роботи на підприємстві, що стане поштовхом до зацікавленості молоді у набутті теоретичних знань під час навчання в університеті та у подальшому удосконаленні практичних умінь під час роботи в автоцентрі.

Результатом цієї зустрічі стало підписання договору про співробітництво у сфері трансферу технологій між НТУ та автоцентром «Атлант-М Лепсе». Символічно, що зустріч відбулась у день заснування НТУ (колишнього Київського автомобільно-дорожнього інституту).