logo

Вчимось і працюємо на перемогу

Десять років війни з лютим ворогом не лишили нам вибору. Багато наших друзів і рідних, наших випускників і нинішніх студентів сьогодні боронять  рідну землю з вірою у всенародну підтримку і вдячність. Колектив Відокремленого структурного підрозділу «Київський транспортно-економічний фаховий коледж Національного транспортного університету» весь цей час, в міру своїх сил і можливостей, підтримував Збройні Сили. В закладі  нині діє цільова гуманітарна програма допомоги і підтримки як окремих українських воїнів,так і  деяких підрозділів ЗСУ. Вона народилась  з ініціативи директора та студентської ради коледжу. Починаючи з 2015 року, його колектив  та студентський загал здійснили ряд соціальних акцій на підтримку поранених бійців, які перебували в  Центральному військовому госпіталі столиці. Ми допомагали  нашим колегам та рідним наших колег, які воювали на Сході, разом зі столичними волонтерами долучилися до підтримки батальйону «Київська Русь» та інших військових частин.

В цьому навчальному році ми передали газове обладнання, прилади для обігріву , оптичну техніку та інші речі воїнам 128 бригади ЗСУ, фонду «Куля-Волонтер», який тісно співпрацює зі Збройними Силами, зокрема, з 72-ю бригадою. В співпраці з держадміністрацією Голосіївського району, разом, привітали та надали необхідне обладнання  двом батальйонам ТРО, які були сформовані на базі нашого району. Зі своїми захисниками ми намагаємось підтримувати тісний зворотній зв’язок.

На днях весь колектив коледжу зустрічав у наших стінах Голову Голосіївської районної в м. Києві  державної адміністрації С. Садового, який передав вітання  від наших оборонців. На зустріч також прибув і ветеран 128-ї бригади, воїни якої уповноважили його подякувати нашому закладу  за надану допомогу. В свою чергу, директор коледжу Н. Шульга, від імені всього колективу, запевнила гостей в тому, що коледж і надалі буде підтримувати свою армію аж до повної перемоги над ворогом.

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО