Весняна серія днів відкритих дверей Національного транспортного університету розпочалася.

18 березня 2017 року в університеті пройшов день відкритих дверей.

Розпочалося спілкування з майбутніми вступниками – учнями загальноосвітніх шкіл та студентами технікумів та коледжів, а також випускниками навчальних закладів минулих років – в актовому залі університету, де з гостями зустрілись перший проректор університету професор Микола Олексійович Білякович, проректор з навчальної роботи професор Олександр Казимирович Грищук, декан факультету транспортного будівництва професор Олена Сергіївна Славінська, декан факультету транспортних та інформаційних технологій професор Віктор Дмитрович Данчук, декан факультету менеджменту, логістики та туризму професор Олена Олександрівна Бакуліч, декан факультету економіки та права професор Наталія Миколаївна Бондар, заступник декана автомеханічного факультету доцент Олександр Сергійович Добровольський, відповідальний секретар приймальної комісії професор Галина Андріївна Філіпова. Також у залі були присутні представники випускових кафедр факультетів.

Гостям була запропонована корисна та змістовна інформація про університет та спеціальності у друкованому вигляді – інформаційні буклети, підготовлені випусковими кафедрами.

Прослухавши загальну інформацію про університет, з якою виступив професор О.К. Грищук, та інформацію про те, як буде проходити вступна кампанія 2017 року, яку надала професор Г.А. Філіпова, гості університету розділилися за інтересами та розійшлися по різних аудиторіях, щоб поспілкуватися з деканами та викладачами факультетів.

Відбулися цікаві екскурсії університетом, його лабораторіями та комп’ютерними класами.

На гостей велике враження справило відвідування Навчально-наукового центру автомобільного транспорту НТУ.

25 березня, 1 та 8 квітня університет знову радо прийматиме гостей.