День відкритих дверей 25 березня 2017 року

25 березня 2017 року в Національному транспортному університеті пройшов черговий день відкритих дверей.

З майбутніми вступниками та їх батьками, бабусями та дідусями, молодшими сестрами та братами в актовому залі університету зустрілися перший проректор університету професор Микола Олексійович Білякович, проректор з навчальної роботи професор Олександр Казимирович Грищук, декан факультету транспортного будівництва професор Олена Сергіївна Славінська, декан факультету економіки та права професор Наталія Миколаївна Бондар, декан автомеханічного факультету професор Василь Петрович Матейчик, заступник декана факультету транспортних та інформаційних технологій доцент Ольга Володимирівна Глушакова, заступник декана факультету менеджменту, логістики та туризму доцент Надія Олександрівна Щербакова, відповідальний секретар приймальної комісії професор Галина Андріївна Філіпова та представники випускових кафедр факультетів.

Після виступів проректора з навчальної роботи професора О.К. Грищука та відповідального секретаря приймальної комісії професора Г.А. Філіпової, отримавши загальну інформацію про університет та про хід вступної кампанії 2017 року, гості університету поспілкувалися з представниками факультетів щодо спеціальностей та змісту освітньо-професійних програм підготовки бакалаврів і магістрів.

Традиційно відбулися екскурсії лабораторіями та комп’ютерними класами університету.

У лабораторії кафедри автомобілів гості з інтересом оглянули різноманітні стенди (більшість з яких виготовлена співробітниками кафедри!) для дослідження робочих процесів агрегатів та систем автомобілів, спостерігали за роботою установки, на якій досліджують кінематику незалежної підвіски легкового автомобіля; у лабораторії кафедри двигунів та теплотехніки побачили, як працюють двигуни внутрішнь  ого згорання, встановлені на випробувальних стендах, що дозволяють дослідити енергетичні показники двигунів та їх екологічні параметри.

А потім відбулася попередньо анонсована кафедрою дорожніх машин демонстрація захоплюючих можливостей найсучасніших зразків дорожньо-будівельної техніки, наданої компанією Construction Machinery – представником в Україні компанії JCB. Ці машини з самого ранку зустрічали гостей перед головним входом до університету. Гості дійсно отримали незабутні враження, спостерігаючи, як працівник відділу випробувань компанії демонструє роботу машин. Деякі юнаки вже уявляли себе у майбутньому творцями дорожньо-будівельної техніки, яка виконуватиме ще складнішу роботу.

1 та 8 квітня університет знову радо прийматиме гостей.