Вибори ректора Національного транспортного університету

Відповідно до положення «Про порядок проведення виборів ректора Національного транспортного університету» у період з 15 по 18 квітня 2024 року відбулися зустрічі з виборцями з числа співробітників, студентів університету та відокремлених структурних підрозділів кандидата на посаду ректора Національного транспортного університету професора Олександра Казимировича Грищука.

На зустрічах, Олександр Казимирович Грищук доповів основні положення своєї передвиборчої програми, зокрема, наголосив на основній меті своєї майбутньої діяльності на посаді ректора університету, а саме – забезпечити подальшу модернізацію та розвиток університету як національного закладу вищої освіти інноваційного типу, що поєднує нові інноваційні методи та принципи освітнього і наукового менеджменту з академічними свободами, правами та колегіальністю в ухваленні найважливіших рішень.

Після презентації власної передвиборчої програми, Олександр Казимирович Грищук надав відповіді на запитання виборців та вислухав їхні пропозиції щодо подальшого розвитку університету та відокремлених структурних підрозділів.

Організаційний комітет з проведення виборів ректора НТУ