logo

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ І «ХУАВЕЙ УКРАЇНА» ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ

«Співпраця з корпораціями-лідерами ринку, і, зокрема з  Huawei, надзвичайно важлива сьогодні, у непростий для нашої держави час. По-перше, цифрова трансформація всіх сфер життєво необхідна. По-друге, випускники нашого багатопрофільного університету приходять працювати в усі галузі економіки в усіх регіонах України, в тому числі у вашу компанію. Тож і наше з вами майбутнє, і майбутнє України залежить від нашої щоденної праці та постійного руху вперед, незважаючи на війну та складнощі. Значення цієї угоди важко переоцінити — освіта й наука потребують співпраці з бізнесом і виробництвом, тож підтримка такої міжнародної корпорації, як Huawei, суттєво посилить університет та його майбутніх випускників, а отже, вплине на всебічний економічний розвиток України», зазначив Микола Дмитриченко, в.о. ректора Національного транспортного університету.

Серед проєктів співпраці сторони окреслили, зокрема, стажування і навчальну практику студентів, стипендіальні програми, конкурси та науково-практичні конференції, профорієнтаційні заходи для успішного працевлаштування в Україні, програму «Жінки у сфері технологій», підтримка розвитку інноваційних рішень та програм енергоефективності, підвищення кваліфікації викладачів завдяки освітнім матеріалам і курсам Академії ІКТ Huawei.

«Сподіваюся, що цей перший крок знаменує початок довгострокового партнерства у сфері ІКТ та цифрової енергетики в транспортній галузі України.  Вірю, що ця співпраця буде корисною для студентів, викладачів, дослідників та всієї індустрії. «Хуавей Україна» надає доступ до своїх найновіших технологій, передових досліджень для автомобілебудування та енергетики.  Працюючи в Україні вже понад 20 років, ми пишаємося, що відсьогодні  будемо разом наближати економічне відродження України!», — сказав Тоні Цао, виконувач обов’язків директора «Хуавей Україна».

Студенти НТУ, які готові розвиватися в сфері ІКТ, отримають змогу взяти участь в освітніх програмах Huawei: «Насіння для майбутнього», дуальна освіта за напрямом «Телекомунікації», «Школа жіночого лідерства в епоху цифрових технологій». Після навчання випускники отримають сертифікати відповідності, а найбільш успішні будуть запрошені на стажування до компанії.  Меморандум розширює також можливості навчання студентів у міжнародних освітніх програмах Huawei і сприятиме практичному розвитку талановитої молоді у сфері ІКТ та її майбутньому працевлаштуванню. Сторони також погодилися брати участь у реалізації спільних освітніх програм і залучати здобувачів вищої освіти до наукових досліджень.

Компанія Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення у різних сферах (телекомунікаційні мережі, ІТ, «розумні» пристрої, хмарні сервіси, digital power), компанія інвестує значні ресурси в фундаментальні дослідження, концентруючись на технологічних проривах, які просувають світ уперед. У компанії працюють понад 207 000 співробітників у більше ніж 170 країнах, які обслуговують 3 мільярди клієнтів і споживачів у всьому світі. Компанія Huawei заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам. В Україні компанія Huawei здійснює свою діяльність із 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності «Хуавей Україна» охоплює чотири напрями: освіта, охорона здоров’я, захист довкілля, розвиток. Упродовж 2022-2023 років компанія разом із партнерами проводила комплексні проєкти з надання гуманітарної та технічної підтримки по всій Україні й активно розвивала екосистему у сфері освіти. Дізнайтеся більше на сайті: huawei.com/ua.

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО