День відкритих дверей в Національному транспортному університету

5 квітня в Національному транспортному університеті відбувся перший у цьому році День відкритих дверей для майбутніх вступників, батьків та всіх охочих.

Даний захід проходив в очному форматі для всіх бажаючих в залі засідання Вченої ради університету. Дуже приємно, що до університету завітали понад 150 бажаючих отримати детальну інформацію від керівництва університету, деканів факультетів, відповідального секретаря Приймальної комісії щодо Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році до Національного транспортного університету.

На початку заходу з вітальним словом до майбутніх вступників та їх батьків виступив перший проректор університету, професор Грищук Олександр Казимирович.

Щоб ознайомити всіх присутніх з особливостями вступної кампанії 2024 року, виступила заступник відповідального секретаря Приймальної комісії, професор Філіпова Галина Андріївна. Усі бажаючі мали можливість задати запитання присутнім та отримали на них детальні відповіді.

Вступникам, батькам та всіх охочих була проведена екскурсія навчально-науковим центром з автомобільного транспорту та дорожніх машин, створений разом з компаніями “Scania” та “Zeppelin-Caterpillar”, навчально-науковим центром дорожніх машин створений разом з компанією “Construction-Machinery Ltd” («JCB») та науково-виробничим центром транспортного будівництва НТУ.

Хочемо наголосити, що це лише перший захід з циклу запланованих у цьому році Днів відкритих дверей, і оголошення щодо наступних обов’язково будуть розміщені на офіційному веб-сайті університету, на Facebook-сторінці та на сайті Abiturients.info.

Чекаємо на Вас та до наступної зустрічі в Національному транспортному університеті!