Відкрита лекція представників ІТ-компанії EPAM Україна

У Національному транспортному університеті за ініціативи викладачів кафедри інформаційних систем і технологій відбулась зустріч представників ІТ-компанії EPAM Україна із студентами спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Комп’ютерні науки» факультету транспортних та інформаційних технологій. На заході виступили керівниця Лабораторії тестування у Центральному регіоні EPAM Наталія Поліщук та випускник EPAM University Programs Богдан Полієнко.

Наталія Поліщук розповіла про основні види діяльності компанії EPAM. Сьогодні компанія об’єднує понад 10 000 фахівців. Один з підрозділів компанії, EPAM University, надає студентам можливості для професійного навчання на програмах відповідних напрямків, стажування, проходження практики тощо. Наталія Поліщук більш детально розповіла про програми навчання, які є доступними в компанії, та про вимоги до кандидатів на відповідні позиції.

Богдан Полієнко, Software Test Automation Engineer, на власному прикладі розповів про свій шлях навчання та кар’єри в компанії. Він надав рекомендації, які знання та навички необхідні для того, щоб отримати омріяний «offer».

Лекція зацікавила багатьох студентів, про що свідчить велика кількість запитань до представників компанії. Домовилися і надалі продовжувати практику таких заходів, залучаючи представників EPAM Україна до проведення лекцій в рамках вивчення окремих дисциплін. Окрім того, обговорили можливості залучення студентів до проходження практики та подальшого працевлаштування в компанії.