У виставковій залі Національної академії мистецтв України відбулося відкриття виставки відомого скульптора, професора Національного транспортного університету, народного художника України, академіка НАМУ Анатолія Куща «Портрети»

Анатолій Кущ є автором багатьох пам’ятників по всій Україні та за її межами, у тому числі автор скульптурного комплексу майдану Незалежності в м. Києві.

Виставка «Портрети» представляє характерні зображення етюдного та камерного характеру, що розкриває автора щодо портрета як явища в монументальному мистецтві.

На виставці представлено цикли рельєфів «Створення світу» та «Одвічне», а також портрети історичних діячів та моральних авторитетів сучасності.

Привітати із подією та висловити найкращі побажання та творчого натхнення художнику-монументалісту прийшли державні діячі, письменники, митці, громадські діячі зокрема, ексміністр закордонних справ України Володимир Огризко, президент Національної  академії мистецтв України Андрій Чебикін, український письменник Василь Шкляр, режисер Олесь Санін, український юрист і політик Микола Голомша, український громадський діяч, журналіст і політик, поет, перекладач, сценарист Павло Мовчан, директор благодійного фонду «МіСт ім. Михайла Савенка» Сергій Ісаєнко, український кінорежисер, сценарист та кінопродюсер Роман Балаян, представники апарату ВР України та багато інших поціновувачів творчості Анатолія Куща.

Привітати з подією прийшли студенти та викладачі кафедри комп’ютерної, інженерної графіки та дизайну Національного транспортного університету, де на сьогодні Анатолій Васильович Кущ, майстер станкової та монументальної скульптури, працює професором та передає досвід бакалаврам та магістрам напряму «Дизайн» (графічний та промисловий).

Особлива атмосфера та настрій заходу, створені академічно-художніми засобами митця, заповнили демонстраційну залу. Скульптури доповнили енергією експозиції та глибокою філософією портретного жанру.

Виставка триватиме з 18 жовтня по 15 листопада, за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 20, Національна академія мистецтв України.

Запрошуємо всіх охочих відвідати виставку!