20 жовтня, Національний транспортний університет підписав меморандум про співпрацю з Головним сервісним центром МВС України. Деталі майбутньої взаємодії обговорили на спільній зустрічі ректор університету Микола Дмитриченко та заступник начальника Головного сервісного центру МВС Володимир Баранець.

В рамках меморандуму планується організовувати та проводити спільні освітні, інформаційні й науково-практичні заходи. Зокрема, працівники сервісних центрів МВС, за необхідності, зможуть підвищувати свою кваліфікацію, на базі Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення керівних працівників і спеціалістів, а студенти університету проходити практику за профільною спеціальністю. У майбутньому молоді фахівці зможуть працевлаштуватись та стати частиною команди сервісних центрів МВС.

Ця співпраця з Головним сервісним центром МВС України є дуже важливою, оскільки напрямки його роботи є тестування майбутніх водіїв на знання ПДР, допущення до перевезення небезпечних вантажів, проходження обов’язкового технічного контролю та реєстраційна діяльність з транспортними засобами. В свою чергу Національний транспортний університет готує фахівців транспортної галузі без яких складно уявити діяльність сервісних центрів МВС.

Національний транспортний університет завжди відкритий до співпраці та готовий постійно покращувати професійний рівень студентів та викладачів, в тому числі на базі Сервісних центрів МВС. Адже якісний сервіс та безпека на дорозі є одними з пріоритетів як для нашого університет так і для Головного сервісного центру.