Відкрита лекція провідного фахівця автомобільної галузі, директора мережі автосалонів та сервісних станцій ElCars

З метою ознайомлення студентів старших курсів машинобудівних спеціальностей та викладачів профільних кафедр автомеханічного факультету з практикою впровадження передових технологій автомобілебудування, методів та засобів експлуатації, технічного обслуговування та ремонту автомобільних транспортних засобів, їхніх систем та агрегатів, 21 березня 2023 року відбулась відкрита лекція провідного фахівця автомобільної галузі, директора мережі автосалонів та сервісних станцій ElCars Сохіна Павла з яким Національний транспортний університет має договір про співробітництво.

ElCars є автомобільною компанією преміум-сегменту, що перебуває в стадії активного розвитку. З початку 2018 року до сьогоднішнього дня було запущено та успішно працює 3 великих сервісних станції у Харкові та підприємство з постачання, підготовки, продажу та обслуговування сучасних автомобілів, в тому числі гібридних та електричних, у Києві.

Слухачі ознайомились особливостями виробничого процесу підприємства, зокрема, можливостями унікального програмного забезпечення управління підприємством, яке дозволяє контролювати з любої точки світу всі етапи діяльності починаючи з першого звернення клієнта до кінцевого надання йому усіх потрібних послуг та продуктів, планування діяльності, облік затраченого часу роботи, інформаційне забезпечення з усіх марок автомобілів, продуктивність роботи працівників, навчання персоналу, облік запасних частин, бухгалтерський облік, нарахування заробітної плати; принципами роботи з конкретними марками автомобілів; системою контролю якості послуг; інноваційним обладнання для обслуговування та ремонту автомобілів; тощо.