ВІДКРИТО БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДО ПЛАТФОРМИ ПРОЄКТУ SUUUpoRT

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ !

Запрошуємо Вас скористатись можливістю отримати безкоштовний доступ до ресурсного порталу німецького Технологічного університету Bergakademie Freiburg (TU Bergakademie Freiberg – TUBAF) SUUUpoRT.

TUBAF розширює свої спільні онлайн-навчальні програми з українськими університетами та надає безкоштовний доступ до постійно зростаючої колекції навчальних матеріалів і курсів в галузях інженерії, економіки та наук про ресурси, які дозволяють отримувати ECTS.

Реєстрація на порталі для студентів та викладачів є безкоштовною. Ознайомитись з матеріалами платформи та зареєструватися можна за посиланням.

У разі виникнення запитань доступна адреса для звернень (англійською, німецькою або українською мовами): support-ukraine@tu-freiberg.de