Виїзні практичні заняття студентів та викладачів автомеханічного факультету на підприємство «ВІДІ АВТОСІТІ КІЛЬЦЕВА»

В рамках реалізації договору про співпрацю, 25 квітня 2023 року студенти автомеханічного факультету відвідали ТОВ ВІДІ АВТОСІТІ КІЛЬЦЕВА (VIDI).

Під час виїзних занять працівники підприємства ознайомили студентів Національного транспортного університету з технологічним процесом, зокрема, клієнтською зоною та зоною прийому автомобіля після звернення клієнта в автоцентрі «Лексус Київ Захід», первинним оглядом, складанням переліку робіт з технічного обслуговування, підбору запасних частин, процесом виконання робіт на постах сервісної зони Лексус.

Зокрема, студенти дізналися за якими ознаками здійснюється маркування автомобіля в  сервісному підрозділі, ознайомились з технологічним процесом роботи з підйомним обладнанням гідравлічного типу, поводженням з відходами, конструктивними особливостями та процесом капітального ремонту базових деталей сучасних автомобілів рамної конструкції, технологією встановлення додаткового шумозахисного обладнання автомобіля, роботою складу запасних частин та особливостями зберігання агрегатів, замінених по гарантії.  Наприкінці занять студенти відвідали цех «ВІДІ ЮНІКОМЕРС» з виробництва автомобілів спеціального призначення, зокрема, автомобілів швидкої допомоги, які використовуються для потреб ЗСУ.