logo

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ 2022

06-07 липня в Національному транспортному університеті проходили урочисті заходи, пов’язані з закінченням навчання
бакалаврів та магістрів-науковців.
Це надзвичайно важлива, хвилююча подія як для випускників, так і для викладачів.

На урочисті засідання факультетів економіки та права, транспортного будівництва, менеджменту, логістики та туризму, транспортних та інформаційних технологій прийшли привітати випускників проректори з навчальної роботи Грищук О.К. та з наукової роботи Славінська О.С., декани факультетів та їх заступники, професорсько-викладацький склад університету, завідувачі випускових кафедр, батьки та друзі. Факультети побажали своїм випускникам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх мрій та життєвих планів, великої творчої енергії, невпинно йти вперед, долати всі перешкоди, ніколи не зупинятися на досягнутому, бути вірними собі і своїм принципам, завжди допомагати один одному, берегти зв’язки з університетом та студентськими друзями, розвитку і застосування набутих знань у розбудові нашої країни. Кожен з виступаючих висловив сподівання, що цьогорічні бакалаври та магістри, які входять в професійне життя в цей важкий для Батьківщини час, принесуть велику користь у вибраній ними галузі промисловості і їх внесок у справу Перемоги буде вагомим.

Для випускників, які бажають подовжити навчання в магістратурі, були висловлені побажання щодо успішної вступної кампанії.

 

 

 

 

 

 

Національний транспортний університет щиро вітає випускників 2022 року із закінченням університету та бажає, щоб вони знайшли своє місце в житті та гідно застосовували набуті в університеті знанням.  Бажаємо творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету, міцного здоров’я, успіхів, удачі, хай Вам щастить, дорогі наші випускники.

Адреса університету:
Україна, 01010, м. Київ,
вул. М. Омеляновича-Павленка, 1
тел. +38 (044) 280-82-03
е-mail: general@ntu.edu.ua
http://www.ntu.edu.ua

Приймальна комісія:
кімн. 119б,
тел.+38 (044) 280-54-09

МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО