Академічна мобільність адміністративного персоналу Національного транспортного університету до Kaunas University of Applied Sciences (Литва) в рамках програми ERASMUS+

Cтратегія інтернаціоналізації Національного транспортного університету передбачає забезпечення плідної співпраці з Європейськими закладами вищої освіти, науковими установами та організаціями у рамках виконання міжнародних освітянських та наукових проектів. Тому з метою її реалізації у період з 11 по 15 липня 2022 року керівник науково-організаційного відділу НДІ «Проблем транспорту і будівельних технологій» Жулин Ольга Володимирівна здійснила мобільність до Kaunas University of Applied Sciences (Литва) у рамках проєкту ЕРАЗМУС+, програми КА1 “Академічна мобільність”. Під час міжнародного стажування доц. Жулин О.В. представила  Національний транспортний університет адміністрації Kaunas University. Також, були обговорені напрямки подальшої співпраці щодо академічного обміну студентів, викладачів та адміністративних працівників, стажування PhD аспірантів. Особливої уваги заслуговує домовленість про підписання міжінституційної угоди про співпрацю між університетами. Вже восени Kaunas University of Applied Sciences готовий прийняти на навчання 12 студентів Національного транспортного університету: на Факультет інженерії, технологій та інформатики (6 студентів) та на Факультет бізнесу (6 студентів). Важливим напрямком співпраці між університетами визначено проведення спільних дослідницьких проєктів та публікація їх результатів у міжнародних наукових журналах.