Вручення дипломів бакалаврів випускникам автомеханічного факультету

30 червня 2023 року відбулось урочисте вручення дипломів «бакалавра» випускникам автомеханічного факультету Національного транспортного університету.

Екзаменаційні комісії, що працювали на автомеханічному факультеті, розглянули 170 бакалаврських кваліфікаційних робіт. З них захищено: на «відмінно» – 87, з оцінкою «добре» – 69, «задовільно» – 14.

За результатами навчання в університеті та захисту бакалаврських робіт на «відмінно» 16 випускників отримали дипломи з відзнакою.

Щиро привітали випускників перший проректор, професор Грищук О.К., декан автомеханічного факультету, доцент Добровольський О.С., завідувачі та викладачі випускових кафедр.

Стрункі та мужні юнаки знаходились у круговерті змішаних почуттів: радість отримання омріяного диплому, відчуття свободи переплелися зі спогадами минулих років, розлукою зі студентськими друзями та хвилюванням перед зустріччю з майбутнім. Але цей день буде для них одним із найщасливіших у житті.

Бажаємо нашим дорогим бакалаврам мирного неба, міцного здоров’я і щастя, терпіння та стійкості, натхнення й удачі, завжди вірити в себе і свої сили, залишатися впевненими, наполегливими та ініціативними, ставити цілі та досягати їх.

Попереду відкритий для вас безмежний світ, і нехай кожен з вас знайде у ньому своє місце і досягне успіху. Завжди раді бачити вас у рідному Національному транспортному університеті. Щасти вам!!!